środa, 18 lutego 2015

Somatodrol - magia czy oszustwo?

somatodrol
Dziś chcę poruszyć temat magicznych pseudo-specyfików, które mają niejako w cudowny, bezstresowy i bardzo szybki sposób zmienić nasze ciało w idealne. Nie chodzi tutaj o odchudzanie (lub nie tylko), lecz raczej o rzeźbę. Somatodrol - bez ćwiczenia, bez stresu, bez diety - łykamy pigułkę i jesteśmy napakowani, jak modele z okładki Men's Health.

Czy jest to realne?

Nie.

Poruszam ten temat, gdyż bardzo często natrafiam w necie na reklamy takiego specyfiku. Odsyłam od razu na forum KFD, gdzie można znaleźć więcej konkretów na temat efektywności czy składu - temat Somatodrol - opinie. Dlaczego, skoro to tak naprawdę nie działa, jest tyle szumu o produkcie?

Winny jest producent, a raczej sposób promocji. Działa to na zasadzie programu partnerskiego. Producent umożliwia sprzedaż Somatodrolu praktycznie każdemu, kto chce - i w jaki sposób chce. Internetowi spamerzy mają jakiś określony procent od sprzedaży. Dlatego widać wiele przerysowanych reklam, ściemnionych artykułów przed-po, rankingów środków itd. Wszystko to po prostu marketing. Także - uważajcie, i nie wierzcie w odżywki-cud, tak jak nie można wierzyć w diety-cud!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz